Główna wartość nadal płynie z transakcji u partnerów programu. Dodatkowo, program został podzielony na dwa segmenty – Standard i Premium – a o przynależności do jednego z nich decyduje sam klient. Dużym ułatwieniem będzie też z pewnością prostszy i bardziej przejrzysty panel użytkownika.

Nagrody za uczestnictwo w programie lojalnościowym Mastercard

Zamiast tradycyjnych katalogowych przedmiotów uczestnicy programu mają teraz do wyboru indywidualne cele, jakie chcą realizować, dzięki zdobytym podczas zakupów punktom. Cele podzielone są na osiem kategorii, związanych z różnymi pasjami: film, muzyka, sport, rozrywka, podróże, kulinaria, zakupy i pomaganie.

Zasady programu Bezcenne Chwile są proste: w ramach każdej kategorii dotyczącej pasji uczestnik sam wyznacza sobie cel – nagrodę, do której dąży, płacąc kartą Mastercard. Zaprojektowanie własnej koszuli z Wólczanką, kolacja w Warszawie Wschodniej i spotkanie z Mateuszem Gesslerem czy też udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej z firmą Lambert – to tylko niektóre z propozycji.

Wśród nagród znajdują się jednak i takie, które niejednokrotnie są spełnieniem życiowych marzeń, jak choćby udział w Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, oglądanie na żywo meczu UEFA Champions League czy wejście za kulisy festiwali muzycznych. Nie zabraknie też nagród, które cieszyły się największą popularnością we wcześniejszej wersji programu, takich jak vouchery na paliwo, bilety do kina czy zakupy w perfumeriach Douglas.

Zasady programu Mastercard Bezcenne Chwile

W nowej odsłonie programu Bezcenne Chwile każda transakcja bezgotówkowa zrealizowana zarejestrowaną w programie kartą Mastercard u dowolnego sprzedawcy czy usługodawcy zasila konto uczestnika. Jednak to korzystanie z ofert partnerów programu pozwala szybciej spełnić swoje marzenia. Wśród nich znajduje się już 70 marek detalicznych z 19 różnych kategorii zakupowych, w tym duże sieci handlowe, jak Carrefour, Circle K, Douglas, Empik, RTV Euro AGD, Decathlon, FreeNow czy Cinema City.

Przy płatności kartą Mastercard uczestnik programu otrzymuje do 8 punktów za każde 5 zł wydane u partnerów programu, 1 punkt za każde 10 zł wydane w punktach gastronomicznych w Polsce i 1 punkt za każde wydane 50 zł u pozostałych sprzedawców i usługodawców, niebędących partnerami programu.

Program Mastercard Bezcenne Chwile podzielono na dwa segmenty: Standard i Premium. O tym, w którym segmencie znajduje się użytkownik, decyduje on sam, poprzez stopień swojej aktywności. Im wyższa wartość transakcji, tym większa szansa na znalezienie się w wyższym segmencie i zyskanie dostępu do katalogu jeszcze bardziej atrakcyjnych nagród w postaci niepowtarzalnych doświadczeń. Aby znaleźć się w strefie Premium, użytkownik powinien wykonać transakcje na średnią kwotę minimum 3 tys. zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące – wówczas otrzymuje status Premium na rok.