MasterClass w tym sezonie również zorganizował warsztaty, które mają na celu szkolenie przedsiębiorców, osoby z branży bankowości i finansów. W tym roku czekają nas następujące wydarzenia.

Czytaj także: Falcon Heavy wystartuje już jutro. Loty na Marsa coraz bliżej

OTC Derivatives Collateral & EMIR MasterClass

Wydarzenie swoją tematyką obejmie obszary EMIR oraz dyrektywy MiFID II. Event jest skierowany do osób z sektora finansowego.

Pod koniec uczestnicy będą posiadać wiedzę na temat:

 • Rynku instrumentów pochodnych OTC
 • Dyrektywy EMIR i jej wpływu
 • Wpływu operacyjnego na kwalifikujące się i niekwalifikujące się produkty do rozliczeń
 • Dyrektywy MIFID 2
 • Skutków operacyjnych dyrektywy dla banków, brokerów i zarządzających aktywami

Czytaj także: Problemy z JustDrive – nie zapłacimy za pomocą smartfona

FIIA MasterClass

Przyłącz się do certyfikowanego przez CPD FIIA MasterClass w Wiedniu i naucz się korzystać z pomocy audytu wewnętrznego i zapewnienia rad nadzorczych oraz wykonawczych, a także wiele innych od prof. Duarte Pitta Ferraz, eksperta z Portugalii.

Szkolenie obejmuje:

 • Specyficzne i wyjątkowe informacje edukacyjne łączące współczesne teorie i praktyczne przykłady
 • Warsztaty wykorzystujące zaawansowane międzynarodowe doświadczenie i wiedzę eksperta wysokiego szczebla
 • Specjalne materiały i szablony do wykorzystania przez uczestników w ich pracy

Cel ten staje się szczególnie trudny w przypadku audytu wewnętrznego, ponieważ uwaga komisji – zarówno nadzorczych, jak i wykonawczych – jest bardzo skoncentrowana na kwestiach wynikających z nowych wyzwań regulacyjnych w obszarach ryzyka i zgodności, a także kapitału i płynności wpływających na ich model biznesowy.

Czytaj także: Spada poziom wykluczenia finansowego na świecie

Gamification MasterClass

Grywalizacja ostatnio zyskała wiele uwagi, szczególnie w świecie zasobów ludzkich. Mówi się, że jest to świetna metoda zwiększania motywacji, zaangażowania i wydajności pracowników – jest to cel, do którego dąży każda firma. Ale w jaki sposób możemy zastosować grywalizację w praktyce? W jaki sposób możemy budować ten proces dla osiągnięcia sukcesu?

Szkolenie obejmuje:

 • Szczególne i wyjątkowe informacje edukacyjne łączące współczesne teorie i praktyczne przykłady
 • Warsztat wykorzystujący zaawansowane międzynarodowe doświadczenie i wiedzę eksperta wysokiego szczebla
 • Specjalne materiały i szablony do wykorzystania przez uczestników w ich pracy

Czytaj także: Lawinowy spadek Bitcoina. Gdzie jest granica?

Ryzyko stopy procentowej MasterClass

Dołącz do wydarzenia dotyczącego ryzyka stopy procentowej w księdze bankowej (IRRBB) podczas warsztatów MasterClass. Z kierownictwem Gary’ego Dunna, eksperta w zakresie strategii ryzyka stopy procentowej i zarządzania płynnością uczestnicy zdobędą teoretyczne i praktyczne informacje metodologii IRRBB.

Uczestnicy zostaną zaproszeni do pracy w grupach w celu przygotowania raportu opartego na własnych założeniach, a sesja gry fabularnej zostanie wykorzystana w celu pokazania uczestnikom doświadczenia, jakie mogą ich czekać podczas spotkania z organami regulacyjnymi w celu przeglądu ich wniosków.

Czytaj także: Koniec konsultacji do projektu Polish API

Modelowanie strat kredytowych MasterClass

Podejście MasterClass jest bardzo praktyczne. Pomoże zrozumieć podstawowe pojęcia i zasady leżące u podstaw wielu nowych przepisów i wyposaży uczestników w wiedzę.

Jednym z powodów, dla których GLC MasterClasses wyróżnia się na tle innych, jest to, że uczestnicy zyskują nie tylko wiedzę od wysoce doświadczonych i wyspecjalizowanych profesjonalistów, ale także uczą się, jak zastosować zdobyte informacje w prawdziwym życiu.

ECL MasterClass jest niezbędny dla profesjonalistów w dziedzinie rachunkowości, audytu i finansów, którzy dążą do rozwoju kariery. MasterClass obejmie nowe tematy regulacyjne, w szczególności test ryzyka kredytowego, oprócz podstawowej etyki.

Czytaj także: Ile osób obejrzy Zimowe Igrzyska Olimpijskie?