Z PayPal Matt Komorowski był związany przez niemal dekadę. U amerykańskiego giganta pracował jako szef sprzedaży, a następnie jako dyrektor zarządzający w Europie Środkowo-Wschodniej. Jednym z projektów, w które był zaangażowany było rozszerzenie usługi darmowych płatności peer-to-peer na kolejne rynki europejskie, w tym Polskę.

Matt Komorowski nowym CRO w Volt

Dołączenie Matta Komorowskiego do Volt odbywa się w kluczowym dla spółki momencie. Serwis Finextra podaje, że w ubiegłym roku firma przeprowadziła rundę finansowania o wartości 23,5 mln dolarów. Nowy CRO ma wesprzeć ekspansję Volt swoim doświadczeniem w obszarze płatności i wprowadzania produktów na nowe rynki.

Rosnące zapotrzebowanie na płatności w czasie rzeczywistym sprzyja planom rozwoju Volt. Rolą Matta Komorowskiego jest zapewnienie dalszego wzrostu w obszarze rozwiązań opartych na otwartej bankowości. Jego obowiązki polegają także na budowaniu struktur i zatrudnianiu talentów, co ma pomóc w skalowaniu biznesu.

Tym samym kończy się kilkuletnia przygoda Matta Komorowskiego z PayPal. Nie będzie już kierował działem partnerstw na region Azji i Pacyfiku (APAC), Ameryki Łacińskiej oraz Bliskiego Wschodu i Afryki (MEA). Na polskim rynku niedawno miało miejsce rozszerzenie współpracy PayPal z platformą IdoSell.