Partner serwisuVisa dla biznesu

PayPal


PayPal to jeden z największych dostawców płatności internetowych na świecie. Firma powstała w 1998 roku, a jednym z jej założycieli był Elon Musk. PayPal oferuje rozwinięty program ochrony kupujących. Konto PayPal umożliwia szybkie i bezpieczne dokonanie zapłaty w Internecie. Płacenie w ramach konta PayPal jest bezpłatne o ile nie pociąga za sobą konieczności przewalutowania, co może wiązać się z prowizją.
Twitter wprowadzi opcję tweetów dla bliskich znajomych
July 2, 2021, 2:52 PM

Użytkownicy Twittera będą mogli zdecydować, kto będzie mógł zobaczyć ich Tweety. Aplikacja planuje wprowadzić opcję „Zaufani znajomi”.

Co zniechęca, a co napędza Polaków do robienia zakupów online? Badanie PayPal
June 23, 2021, 10:32 AM

„Bolączki Polaków podczas zakupów online” przeprowadzone na zlecenie PayPal wykazało, że 57% respondentów preferuje zakupy online.

PayPal w Polsce ma już prawie 2 mln użytkowników
May 19, 2021, 12:28 PM

PayPal to jeden z tych gigantów płatności, który mocno zyskał w czasie pandemii. Znaczny przyrost użytkowników odnotowano również w Polsce - aż o 25% względem końcówki 2019 roku.

PayPal rozszerza współpracę z Google Cloud
May 14, 2021, 11:59 AM

Google Cloud zapewni PayPal zarówno infrastrukturę technologiczną, jak i narzędzia analityczne wspierające rozwój firmy i pomagające jej przetwarzać dane transakcyjne na masową skalę.

Cinkciarz Pay umożliwia płatności za pomocą PayPala
May 5, 2021, 11:45 AM

Cinkciarz.pl udostępnił kolejną metodę płacenia – PayPal – w swoim autorskim systemie Cinkciarz Pay.