Pol’and’Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock) to największy w Polsce festiwal muzyczny, organizowany od 1995 roku przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 27. Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 29-31 lipca na dawnym lotnisku Makowice – Płoty w województwie zachodniopomorskim. Festiwal dostępny będzie zarówno dla uczestników obecnych na miejscu, ale także dla osób śledzących jego przebieg w internecie.

mBank mecenasem ASP

mBank po raz czwarty jest mecenasem ważnej części Festiwalu, czyli Akademii Sztuk Przepięknych. ASP co roku gości niezwykłych, inspirujących mówców, którzy swoimi doświadczeniami dzielą się z łaknącą dyskusji publicznością. W tym roku na ASP pojawi się dziewięciu gości. Wśród nich gość specjalny mBanku – Elżbieta Dzikowska – podróżniczka, historyczka sztuki, sinolożka, reżyserka, operatorka, autorka wielu książek oraz programu telewizyjnego „Pieprz i wanilia” realizowanego wraz z podróżnikiem i dziennikarzem Tony Halikiem.

Na ASP będzie można też posłuchać m.in. Andrzeja Chyry, Przemka Kossakowskiego z Ekipą Down the Road. Szczegółowy plan wystąpień dostępny jest na stronie www.mBank.pl/ASP

mBank poszerza kolekcję wspomnień

Grono kolekcjonerów okazjonalnych kart płatniczych wydawanych z okazji Festiwalu może już zacierać ręce. mBank przygotował bowiem 15 tys. sztuk limitowanej karty zaprojektowanej przez Jurka Owsiaka. Po raz pierwszy widnieje na niej logo Akademii Sztuk Przepięknych. Karta dostępna jest dla obecnych klientów ale też dla każdego, kto zdecyduje się otworzyć konto w mBanku.

Uczestnicy Festiwalu będą mogli sobie zrobić zdjęcie z Jurkiem Owsiakiem. Wystarczy poszukać ekipy mBanku. Następnie można udostępnić je w social mediach z #FotozJurkiem i odebrać prezent w strefie mBanku. Tam będzie można także zdjęcia wydrukować i wysłać w formie pocztówki do najbliższych. Dla uczestników online mBank przygotował filtry na Instagram. Po raz kolejny 12 osób z ekipy mBanku zasili szeregi Pokojowego Patrolu, aby czuwać nad porządkiem i bezpieczeństwem festiwalowiczów