Jakie zlecenia można wykonać w aplikacji? Złożenie pierwszego zlecenia nabycia jednostek uczestnictwa (otwarcie rejestru), kupno jednostek uczestnictwa lub ich sprzedaż a także zmiana jednostek na inny fundusz (konwersja).

Fundusze inwestycyjne w aplikacji mBanku

W aplikacji mBanku można również sprawdzić aktualną wartości portfela, osiągnięty zysk, oraz listę funduszy. Bank udostępnił także wyszukiwarkę funduszy, za pomocą której znajdziemy i kupimy fundusze zgodne z naszym profilem inwestycyjnym. Rozwiązanie dostępne jest w apce mBanku od środy 16 września.

To kolejne zmiany w mBanku. Wcześniej wprowadzono między innymi wyższe ceny w eMaklerze, zapowiedziano zmiany w zakresie przelewów ekspresowych oraz wprowadzono rozwiązania z dziedziny otwartej bankowości. Klienci mBanku mogą już potwierdzić swój dochód na podstawie historii z innego banku.

Jeśli chodzi o przelewy ekspresowe, to od 14 września można je zlecać tylko za pośrednictwem serwisu transakcyjnego i aplikacji mobilnej. Zwiększyć miały się także limity liczby i sumy pojedynczej transakcji, ale na razie mBank wycofał się z tego pomysłu.