Partner serwisu Visa dla biznesu

mLeasing uruchomił serwis online do sprzedaży samochodów poleasingowych

Fintek
Fintek
#Fintech
Opublikowano: 12 grudnia 2019, 11:24 Aktualizacja: 12 grudnia 2019, 11:24

mLeasing udostępnił nowy serwis internetowy „Wzorowe poleasingowe”, z ofertą samochodów używanych. Strona zawiera oferty sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych (do 3,5 t).

Wzorowe poleasingowe

Każdy z pojazdów ma nie więcej niż 4 lata, posiada udokumentowany przebieg i historię obsługi serwisowej, jest w dobrym stanie technicznym i pochodzi z polskich salonów. Serwis dostępny jest pod tym linkiem. Na ten moment oferta jest skromna, a sama wyszukiwarka pojazdów – daleka od ideałów, aczkolwiek prawdopodobnie wraz z rozwojem oferty i zainteresowania, poprawi się.

Propozycja spółki leasingowej mBanku obejmuje też opcje finansowania. Klienci indywidualni, którzy nie chcą kupić samochodu używanego „za gotówkę”, mogą skorzystać z kredytu, a przedsiębiorcy – z oferty leasingu lub wynajmu długoterminowego.

Koniec z kupowaniem „kota w worku?”

Chyba każdy Polak słyszał historię o przekręconych licznikach – czytamy w informacji prasowej. Serwis „Wzorowe poleasingowe” jest odpowiedzią na ten problem – zamiast kupować „kota w worku” klienci niejako otrzymują pewność, że oferowany samochód jest w dobrym stanie, a jego historia jest pewna.

Każdy z samochodów dostępnych na platformie sprzedażowej „Wzorowe poleasingowe” jest prezentowany w technologii 360°, która pozwala obejrzeć go w najdrobniejszych szczegółach z zewnątrz i wewnątrz. Ponadto, każdy pojazd jest dokładnie opisany, wraz z podaniem informacji na temat jego parametrów technicznych i elementów wyposażenia.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

mleasing-uruchomil-serwis-online-do-sprzedazy-samochodow-poleasingowych