W ramach współpracy E100 udostępni mechanizm, który umożliwi użytkownikom aplikacji mPay realizację płatności za tankowanie bez wychodzenia z samochodu – podjeżdżając na stację klient potwierdzi swoją lokalizację, wybierze dystrybutor, a po zatankowaniu zapłaci jednym przyciskiem wybierając dogodną dla siebie metodę płatności w aplikacji mPay. Paragon czy faktura udostępnione zostaną elektronicznie.

Partnerstwo mPay i E100 ułatwi płatności za tankowanie

– Podpisanie umowy z firmą E100, to kolejny krok w rozwoju kompleksowej oferty dostępnej w aplikacji mPay, zarówno dla klienta B2C jak i B2B.W ciągu kilku miesięcy, które zajmie nam wdrożenie klienci mPay otrzymają możliwość opłacenia transakcji za tankowanie z poziomu aplikacji mPay jednym kliknięciem – komentuje Michał Sobień, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu i Zarządzania Projektami w mPay.

E100 obsługuje w Europie ponad 20 tys. stacji. Jego głównym narzędziem jest aplikacja, w której można autoryzować płatności za paliwo w wielu krajach Starego Kontynentu – czytamy w komunikacie.

Ostatnio mPay nawiązał partnerstwo z LiveKid, firmą działająca na rynku cyfrowych usług dla rodziców.Dzięki temu użytkownicy aplikacji LiveKid, żłobki i przedszkola będą mogły przyjmować środki na rachunek w aplikacji, zlecać przelewy oraz podejmować wszelkie działania związane z prowadzeniem rachunku.

Wcześniej fintech mPay podpisał umowę o współpracy między innymi z bukmacherem SuperBet.