Partner serwisu Visa dla biznesu

mPay wprowadza wersję premium i doładowania do gier

Fintek
Fintek
#Fintech
Opublikowano: 25 września 2019, 21:30 Aktualizacja: 25 września 2019, 21:31

Wersja Premium, mVouchery i doładowania do gier – to nowe funkcje w aplikacji płatniczej mPay. A zaczęło się od biletów komunikacyjnych i parkingowych.

Grafika_aplikacja mPay w komorce-1

Wczoraj mPay poinformował użytkowników o zmianie regulaminu, a wraz z nim o wprowadzeniu funkcji premium w aplikacji. Płatna wersja będzie kosztować 1,99 zł za miesiąc lub 11,99 zł za rok – tak wynika z tabeli opłat i prowizji.

O wprowadzeniu opcji premium w mPay informowaliśmy już w sierpniu bieżącego roku. Model subskrypcji w usługach fintech jest jedną z ciekawszych ścieżek rozwoju – znamy to m.in. ze Spotify, Allegro Smart! tudzież Empik Premium. Warunkiem sukcesu jest jednak dostarczenie klientowi realnie korzystnej usługi w akceptowalnej cenie. A cena to 1,99 zł miesięcznie lub 11,99 zł za rok. W ramach premium użytkownicy uzyskują dostęp do specjalnych dodatkowych ofert oraz wyłączenie reklam wyświetlanych w aplikacji.

mVouchery i doładowania do gier

Ponadto mPay powiadomił o wprowadzeniu mVoucherów. Zasada jest prosta – użytkownik, który wykupi mVoucher za 50 zł otrzyma 52 zł. Jeśli zdecyduje się na mVoucher za 100 zł, otrzyma 105 zł, a wydając 150 zł – otrzyma 158 zł na wydatki w aplikacji.

Dodatkowo mPay wprowadził ekstra doładowania do gier. W ramach doładowań może być wykorzystany na takich platformach jak Xbox, Playstation, Steam i Wargaming.net.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

mpay-wprowadza-wersje-premium-i-doladowania-do-gier