To już 8. QUIZ gdzie można sprawdzić swoją wiedzę na temat bieżących wydarzeń. By zdać, trzeba odpowiedzieć poprawnie na 6 pytań. Oczywiście, nie są one proste, ale wystarczy być na bieżąco z naszymi publikacjami, by osiągnąć 100%.

QUIZ o sektorze FinTech #8

Dla jednych pytania są łatwe, a dla innych trudne. Wybieramy je z różnych dziedzin, ponieważ świat fintechów jest bardzo rozbudowany. Eksperci z sektora fintech muszą znać się na nowościach technologicznych, mieć wiedzę prawną i ekonomiczną, a także rozumieć potrzeby konsumenta, przedsiębiorcy czy inwestora. Nie zaszkodzi także wiedza o zagranicznych rynkach, planach legislacyjnych, itp.

To wszystko sprawia, że jest to jeden z najtrudniejszych biznesów, ale właśnie ten eklektyzm jest najbardziej fascynujący. Jeśli interesujesz się fintechem i masz propozycję pytań do QUIZ-u – napisz do nas na adres: redakcja@fintek.pl.

QUIZ #6 zdało aż 80% uczestników

Siódmy QUIZ znajdziesz poniżej. Okazał się prosty – zdawalność wyniosła ponad 80%, a średnia ocena to 6,8. To dobry wynik, ale jak do tej pory najprostszym ze wszystkich był QUIZ #6.

QUIZ o sektorze FinTech #7