Partner serwisu Visa dla biznesu

Myślisz, że wiesz wszystko o e-Podpisie? Sprawdź się i wypełnij QUIZ

Fintek
Fintek
#QUIZ
Opublikowano: 17 lipca 2020, 15:57 Aktualizacja: 20 lipca 2020, 09:11

Praktycznie każdy dokument powstaje na komputerze. Następnie jest on drukowany, odręcznie podpisywany, wkładany do koperty i wysyłany do kontrahenta. Czy nie brzmi to archaicznie? Dzięki nowoczesnemu e-podpisowi dokumenty można podpisywać online. Sprawdź swoją wiedzę o e-Podpisie.

Test wiedzy o FinTech

Transformacja gospodarki papierowej w cyfrową to duże wyzwanie. Przez lata osłuchaliśmy się, że jest coś takiego jak e-Podpis, ale mało kto może z niego korzystać, nie każdy dokument można podpisać, a ponadto jest drogi i niewygodny w stosowaniu. Świat poszedł do przodu i dzisiaj korzystanie z e-podpisu jest proste jak nigdy. Dzięki temu oszczędzasz czas, pieniądze i chronisz środowisko.

Wypełnij QUIZ o e-Podpisie

Sprawdź swoją wiedzę o e-Podpisie w naszym QUZIE. Przed Tobą 10 pytań, które ułożyliśmy wspólnie z ekspertami z BNP Paribas i Autenti.

Dowiedz się wszystkiego o e-Podpisie

Przed przystąpieniem do testu warto zapoznać się z poradnikiem wyjaśniającym działania e-podpisu. Polecamy także nasze podcasty, gdzie wspólnie z ekspertami rozmawiamy o paperless economy oraz przykładach zastosowań zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

myslisz-ze-wiesz-wszystko-o-e-podpisie-sprawdz-sie-i-wypelnij-quiz