Partner serwisu Visa dla biznesu

Najlepsze restauracje w Polsce. Pyszne.pl wyłoniło zwycięzców

Fintek
Fintek
#Pyszne.pl
Opublikowano: 22 stycznia 2020, 15:21 Aktualizacja: 22 stycznia 2020, 15:21

Już po raz piąty z rzędu największy serwis do zamawiania jedzenia online w Polsce ogłosił laureatów Pyszne.pl Awards. Kuchnia u Babci Maliny zajęła pierwsze miejsce, wyprzedzając ponad 7 000 restauracji w całym kraju. Nagrodzone zostały także najprężniej działające restauracje w dużych miastach Polski. Serwis przedstawił pełną listę zwycięzców w poszczególnych miastach oraz w 5 kategoriach kulinarnych.

Pysznepl Awards Ilustracja

Spośród tysięcy restauracji w Polsce tylko pięć zostało nominowanych do rywalizacji w każdej kategorii. W tym roku uwielbiana przez klientów Kuchnia u Babci Maliny odebrała nagrodę dla najlepszej restauracji z dostawą w całej Polsce oraz dla najlepszej restauracji z dostawą w Krakowie.

 Zwycięzcy według kategorii i miast

Oprócz ogólnopolskiego zwycięzcy serwis Pyszne.pl wyłonił także lokalnych zwycięzców w 18 miastach w Polsce. W 2019 roku nadal widoczne było zamiłowanie Polaków do pizzy. Pizzeria Muzyczna często zaspokajała apetyt wrocławian utrzymując od 2018 roku pozycję najlepszej pizzerii w mieście, a Pizza Taxi po raz drugi zwyciężyła w Poznaniu. Tymczasem kuchnia azjatycka króluje od 2018 roku w Warszawie i Łodzi, utrzymując drugi raz z rzędu warszawskie Bong Bong Asian Bistro oraz łódzką Susharnię na czele zestawienia. Za pokazanie różnorodności jedzenia dostępnego z dowozem wyróżnione zostały restauracje w kategoriach kuchni włoskiej, azjatyckiej, polskiej, zdrowego jedzenia i fast food.

W tegorocznej edycji dodano też zupełnie nową kategorię. Ma ona docenić nowe restauracje w serwisie, które mają za sobą świetny start z Pyszne.pl. W tej kategorii zwycięzcą okazał się Baku Kebab w Warszawie.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

najlepsze-restauracje-w-polsce-pyszne-pl-wylonilo-zwyciezcow