Raport o kantorach internetowych w Polsce w 2017 roku

  Rafał Tomaszewski
  Rafał Tomaszewski
  Opublikowano: 22 sierpnia 2017 Aktualizacja: 5 maja 2019

  Obecnie w Polsce istnieje ponad 50 kantorów internetowych, a ich liczba zwiększa się stale z roku na rok. Jest to spowodowane wzrastającą popularnością kantorów online wśród Polaków. Szacuje się, że już około 35% transakcji wymiany walut odbywa się w Internecie. W 2016 roku odnotowano w kantorach 20% wzrost zakładania kont walutowych.

  Polacy coraz bardziej świadomie podchodzą do wymiany walut. Czytają opinie, porównują oferty i sprawdzają firmy. Zdają sobie sprawę, że wykonując te zabiegi wymieniają waluty zawsze korzystnie i bezpiecznie.

  Czytaj także: System rozpoznawania mowy Microsoftu osiągnął „ludzki poziom”

  Raport Xchanger i Fintek.pl

  Celem raportu jest przedstawienie trendów w wymianie walut online wśród Polaków, pokazanie konkurencyjności kantorów internetowych i wskazanie tego jak nowoczesne technologie pozwalają kantorom online coraz lepiej dopasowywać oferty do użytkowników.

  Dane, które zostały przedstawione w poniższym raporcie pochodzą z portalu Xchanger.io. Porównywarka kantorów internetowych pozwoliła na zebranie wszystkich niezbędnych do stworzenia raportu informacji. Są to dane historyczne z okresu od 1 stycznia 2017 roku do 30 czerwca 2017 roku i dotyczą trendów w wymianie walut w kantorach internetowych.

  Zapraszamy do lektury raportu przygotowanego przez serwis Xchanger przy pomocy redakcji Fintek.pl.

  Raport Xchanger i Fintek

  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  najnowszy-raport-kantorach-internetowych-polsce