Pekao jako pierwszy w Polsce wprowadził możliwość założenia konta całkowicie zdalnie. Popularne „konto na selfie” mogą utworzyć również przedsiębiorcy. Usługa jest dostępna on-line 24 godziny na dobę. Wystarczy jedynie dowód osobisty, komputer lub smartfon oraz dostęp do Internetu. Cały proces powinien zająć mniej niż 10 minut – czytamy w komunikacie.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać pieniądze?

Pierwsze 300 zł zostanie dodane do salda klienta za założenie Konta Przekorzystnego Biznes za pomocą strony internetowej Banku Pekao lub aplikacji PeoPay. Aby otrzymać nagrodę należy spełnić trzy warunki – wykonać przelewy do ZUS na kwotę min. 100 zł w trzech dowolnych miesiącach w ciągu pół roku od utworzenia rachunku, dokonać minimum jednej transakcji na kwotę min. 100 zł kartą Mastercard wydaną do nowo otwartego konta i jeden przelew w wysokości min. 100 zł inny niż do ZUS za pomocą bankowości elektronicznej Pekao24 lub aplikacji PeoPay w ciągu trzech miesięcy od otwarcia rachunku.

Kolejne 200 zł klient otrzyma za podpisanie umowy o terminal płatniczy w Banku Pekao. Wystarczy, że przyjmie w nim, przez trzy kolejne miesiące od otwarcia rachunku, płatności na kwotę min. 500 zł miesięcznie. Następne 300 zł zostanie dodane do salda klienta za skorzystanie z oferty kredytu, pożyczki lub karty kredytowej Mastercard. Wystarczy, że w terminie do sześciu miesięcy od otwarcia rachunku, weźmie kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową na kwotę minimum 20 000 zł.

Ostatnie 200 zł klient może zyskać za transakcję walutową. Wystarczy, że w ciągu trzech miesięcy od utworzenia konta, dokona wymiany walut pomiędzy swoimi rachunkami w Pekao na równowartość min. 20 000 zł.

Z promocji mogą skorzystać osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, które nie posiadały rachunku firmowego w Pekao w okresie od 1.04.2019 r. do 31.03.2020 r., podpiszą z bankiem umowę o Konto Przekorzystne Biznes, bankowość elektroniczną Pekao24 dla firm oraz kartę debetową Mastercard do rachunku, a także wyrażą zgody na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) dotyczących banku i podmiotów współpracujących oraz zaakceptują regulamin promocji. Akcja „1000 zł premii dla firm” trwa do 30 czerwca 2020 r – wyjaśnia bank w komunikacie.