Zielony Festiwal Zakupów AliExpress jest już dostępny na platformie – sprzedaż rozpoczęła się 11 listopada o 9:00 i potrwa do 13 listopada do godz. 9:00. Zainteresowani mogą wejść na stronę internetową lub aplikację AliExpress, aby uzyskać zniżki przy zakupach nawet do 70%. Dostawa do paczkomatów InPost jest dostępna w przypadku zamówień realizowanych za pośrednictwem standardowej wysyłki AliExpress.

InPost i AliExpress ogłaszają Zielony Festiwal zakupów online

InPost i AliExpress rozpoczęły współpracę i dostawy do paczkomatów w całej Polsce pod koniec 2019 r. Opcja dostawy do skrytek InPost może zostać wybrana, gdy kupujący wybierze AliExpress Standard Shipping.

Od momentu uruchomienia usługi wolumen wysyłek AliExpress do paczkomatów systematycznie rośnie – tylko w okresie od lipca do października tego roku aż o 100%. Dodatkowo ponad 50% dostaw do paczkomatów jest realizowanych w ciągu 10 dni roboczych od złożenia zamówienia, a do końca roku wskaźnik ten ma wynieść 100% – czytamy w komunikacie.

InPost obsługuje już 9 tys. paczkomatów, a dodatkowo rozpoczyna montaż urządzeń także wewnątrz budynków – w galeriach handlowych, biurowcach, czy blokach.