Partner serwisu Visa dla biznesu

Nest Bank udostępnia nowe produkty w bankowości elektronicznej

Fintek
Fintek
#Nest Bank
Opublikowano: 29 lipca 2019, 10:19 Aktualizacja: 29 lipca 2019, 12:05

Nest Bank poinformował o aktualizacji bankowości elektronicznej i udostępnieniu kilku nowych produktów – chodzi przede wszystkim o Konto dla dziecka z kontrolą rodzicielską i Konto Skarbonka. Nowych funkcjonalności doczekali się także przedsiębiorcy.

Nest Bank udostępnia nową bankowość elektroniczną

Nowe konto dla dziecka to nowa odsłona Nest Konta Samodzielnego. Teraz rodzic logując się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej, może w kilka minut otworzyć konto, którego posiadaczem będzie jego syn lub córka. Dzięki specjalnie stworzonej zakładce Moja Rodzina zyskuje on prosty dostęp do informacji o rachunku dziecka. Co ważne, dzięki temu ma możliwość bieżącego śledzenia stanu środków zgromadzonych przez nastolatka, historii wpływów i wydatków czy operacji wykonanych kartą płatniczą.

Nowe konto dla dzieci i nowości dla przedsiębiorców w Nest Banku

Rodzic może również ustawić powiadomienia SMS, e-mail lub PUSH o wpływach i wydatkach na rachunku dziecka. Z poziomu aplikacji lub bankowości internetowej definiuje on także limity dla płatności kartą debetową dziecka oraz limity zlecanych przez nie przelewów. Również w prosty i szybki sposób może zasilić rachunek dziecka dowolną kwotą, zasilić jego cel oszczędnościowy albo ustawić cykliczne przekazywanie kieszonkowego.

Nowością jest możliwość zdefiniowania Koła ratunkowego dla nastolatka – gdy syn lub córka nie może skontaktować się z rodzicem, a w krytycznej sytuacji zabrakło mu pieniędzy – może zasilić swój rachunek płatniczy środkami z konta rodzica, we wcześniej określonej przez niego kwocie. Rodzic natomiast otrzymuje każdorazowo powiadomienie o wykorzystaniu koła ratunkowego przez dziecko.

Kolejna nowa funkcjonalność to konto oszczędnościowe Nest Skarbonka. Rachunek jest dostępny zarówno dla klientów indywidualnych, jak i nastolatków posiadających Nest Konto Samodzielne. Założenie i prowadzenie konta oszczędnościowego Nest Skarbonka jest bezpłatne. Oprocentowanie wynosi nawet 3% do kwoty 5 tys. zł. Co ważne, klient może wypłacić pieniądze w dowolnym momencie bez utraty odsetek. Konto Nest Skarbonka można otworzyć w dowolnym momencie, w aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej – wystarczy wybrać opcję „utwórz nowy cel oszczędnościowy”.

Oprócz nowości dla klientów indywidualnych Nest Bank udostępnił także nowe funkcjonalności dla firm, ułatwiające zarządzanie finansami firmy oraz wykonywanie codziennych płatności takie jak: obsługa paczek przelewów czy możliwość zarządzania uprawnieniami użytkowników firmy z poziomu klienta.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

nest-bank-udostepnia-nowe-produkty-w-bankowosci-elektronicznej