Odświeżona zostanie szata graficzna całej zakładki, wraz z nowym układem. Pojawi się także nowa sekcja z ofertą funduszy, gdzie dla każdego subfunduszu użytkownicy zobaczą między innymi profil ryzyka, rekomendowany minimalny czas inwestycji, minimalne wartości wpłat oraz interaktywny wykres pokazujący zyski funduszy.

Fundusze inwestycyjne w serwisie iPKO w nowej odsłonie

Fundusze inwestycyjne iPKO

Po wprowadzeniu zmian Fundusze, Pakiet Emerytalny oraz inne produkty kupione zarówno online, jak i w oddziale będą widoczne w serwisie iPKO w sekcji „Moje Fundusze”. Przy każdym zakupionym produkcie pojawią się takie opcje jak Nabycie, Dostępne zlecenia, Historia oraz Rozwiń. Wystarczy skorzystać z menu kontekstowego (znaczek z 3 kropkami).

W zakładce pojawią się również inne nowości. Chodzi o takie usługi online jak zmiana danych osobowych, instrukcja płatnicza (zmiana rachunku do odkupienia), zamówienie dokumentów do rejestru oraz zamknięcie rejestru – czytamy w komunikacie na stronie PKO Banku Polskiego.

otwórz konto za zero z najlepszą aplikacją bankową

Zmieni się także nazwa sekcji „Zlecenia oczekujące” na „Zlecenia otwarte”, w której dodatkowo prezentowane będą zlecenia anulowane i odrzucone. Czasowo w serwisie iPKO nie będzie dostępne zlecenie Zmiany podziału środków i Zmiany podziału wpłat w Programie Oszczędnościowym – wyjaśnia bank.

To nie jedyne nowości dostępne z poziomu bankowości internetowej iPKO. Kilka dni temu w serwisie transakcyjnym wprowadzono między innymi możliwość zakupu ubezpieczeń komunikacyjnych, nową stronę logowania oraz dodatkowe zabezpieczenia (zgodne z wymogami dyrektywy PSD2).