Partner serwisu Visa dla biznesu

Nowa książka mFundacji „Dziecinnie prosta matematyka” dostępna w formie e-booka

Fintek
Fintek
#mBank
Opublikowano: 6 maja 2020, 13:48 Aktualizacja: 6 maja 2020, 13:48

Najnowsza książka mFundacji jest już dostępna w formie e-booka. Bezpłatną książkę pobrało już ponad 15 tys. osób. Wystarczy wejść na stronę www.mjakmatematyka.pl. Książkę może pobrać każdy, nie trzeba być klientem mBanku.

Nowa książka mFundacji „Dziecinnie prosta matematyka” dostępna w formie e-booka

Książka „Dziecinnie prosta matematyka” pozwala wydobyć talent dziecka w czasie, gdy przynosi to najlepsze efekty. A co równie ważne, dostarcza wielu inspiracji do zabawy z dziećmi i spędzania z nimi miło czasu. Publikacja to efekt wspólnej pracy trzech autorek: Moniki Jędrzejewskiej – psycholożki, Moniki Jaworskiej i Katarzyny Nawrockiej-Skolimowskiej – nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej. Autorki wykorzystały swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi – czytamy w komunikacie.

Matematyczna książka od mBanku dostępna w formie e-booka

– Od momentu premiery „Dziecinnie prosta matematyka” cieszyła się dużą popularnością. Swój bezpłatny egzemplarz odebrało w placówkach mBanku i mFinanse prawie 34 tys. osób. Niebawem wznowimy tę akcję. Tymczasem można dołączyć do grona 15 tys. osób, które mają już wersję cyfrową. Bardzo do tego zachęcamy – mówi Iwona Ryniewicz, prezes Fundacji mBanku.

mBank postawił na matematykę w 2014 roku i od tego czasu konsekwentnie realizuje strategię wspierania edukacji matematycznej. Książka „Dziecinnie prosta matematyka” jest drugą publikacją przeznaczoną do użytku domowego. Pierwsza, pt. „Matematyka jest wszędzie” okazała się absolutnym hitem i rozdana została w prawie 100 tysiącach egzemplarzy papierowych oraz ponad 35,5 tys. egzemplarzy cyfrowych.Oba wydawnictwa w formie ebooka można pobrać bezpłatnie za pośrednictwem strony www.mjakmatematyka.pl


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

nowa-ksiazka-mfundacji-dziecinnie-prosta-matematyka-dostepna-w-formie-e-booka