Płatności odroczone w ostatnim czasie cieszą się coraz większą popularnością. Zależało nam na tym, żeby dać klientowi dużą elastyczność jeśli chodzi o wybór sposobu płatności. Połączenie limitu odnawialnego, rat oraz płatności odroczonych to przyjazny, wygodny produkt, w którym klient decyduje w jakiej formie chce zapłacić za zakupy. Dla naszych partnerów biznesowych to szansa na zwiększenie koszyka zakupowego i konwersji, co finalnie przełoży się na rentowność biznesu – mówi Jacek Kinecki CCO serwisu Przelewy24.

Nowa metoda płatności – Limit P24NOW od Przelewy24

Co ważne – sprzedający otrzymuje zapłatę od razu po dokonaniu zakupu przez klienta, nie martwiąc się formalnościami pomiędzy klientem a bankiem. Jak uruchomić limit? Klient wypełnia wniosek tylko raz, a z przyznanego limitu korzysta podczas kolejnych zakupów. Ciągła dostępność środków w wirtualnym portfelu zapewnia możliwość korzystania z nadarzających się okazji zakupowych oraz bezpieczeństwo w razie nieplanowanych, nieprzewidzianych wydatków.

Aktywacja P24NOW w sklepie nie wymaga dodatkowych prac developerskich ani formalności po stronie merchantów. Produkt został zaprojektowany tak, aby zarówno partnerom biznesowym jak i kupującym zapewnić komfort, bezpieczeństwo i łatwość obsługi na każdym etapie.

– Limit P24NOW jest odpowiedzią na dzisiejsze trendy konsumenckie, w których klienci oczekują szybkiego dostępu do finansowania wszelkiego rodzaju towarów, usług czy subskrypcji, bez konieczności wypełniania wniosków kredytowych za każdym razem. Wspólnie z Przelewy24 wypracowaliśmy rozwiązanie, które daje dostęp do elastycznego, odnawialnego, całodobowego finansowania, dzięki któremu płatność za bieżące e-zakupy można odłożyć w czasie lub rozłożyć na dogodną liczbę rat – komentuje usługę Piotr Dolata, Członek Zarządu odpowiedzialny za sprzedaż kredytów konsumenckich z Santander Consumer Banku.