Partner serwisu Visa dla biznesu

Nowa oferta dla klientów BNP Paribas

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#BNP Paribas
Opublikowano: 8 kwietnia 2019, 13:41 Aktualizacja: 20 lutego 2020, 13:44

Bank BNP Paribas przechodzi obecnie intensywny rebranding związany z przejęciem Raiffeisen Polbanku. Jednym z elementów przemiany jest nowa oferta produktowa. Bank udostępnił klientom nowy rachunek – Konto Otwarte dla Ciebie.

Wyniki BNP Paribas po I półroczu 2019 roku

W ramach nowej oferty klienci będą mogli skorzystać z 3 specjalnych kart debetowych – Karty Otwartej na Ciebie, Karty Otwartej na Świat i Karty Otwartej na eŚwiat. Rachunek jest bezwarunkowo darmowy – oznacza to, że nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych czynności, aby nie płacić za korzystanie z konta. Opłacie podlegają oczywiście karty dołączone do rachunku.

Otwórz teraz otwarte konto w BNP Paribas

Konto Otwarte dla Ciebie w BNP Paribas

Podstawowym plastikiem dołączonym do nowego konta jest Karta Otwarta na Ciebie. Korzystanie z niej kosztuje 3 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć realizując jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu. Trzeba przyznać, że to dość łatwy do spełnienia warunek.

Z kolei Karta Otwarta na Świat umożliwia płatności w prawie wszystkich walutach świata, bez dodatkowych kosztów za przewalutowanie (taki bankowy Revolut). Do karty dołączone jest bezpłatne ubezpieczenie, które pozwala grupie do 5 osób zrezygnować z planowanego wyjazdu, a zwrot kosztów może wynieść do 40 tys. zł na osobę. Dodatkowo posiadacze „Karty Otwartej na Świat” otrzymają do końca roku bezpłatną możliwość korzystania z 1 mln hot spotów Wi-Fi na całym świecie w ramach usługi Boingo Wi-Fi. Karta kosztuje 10 zł miesięcznie.

Ostatnim plastikiem dostępnym w nowej ofercie BNP Paribas jest Karta Otwarta na eŚwiat. Pozwala ona korzystać ze specjalnego pakietu, gwarantującego ochronę tożsamości w sieci i ochronę danych na komputerze – na przykład w razie awarii, czy ataku hakerskiego. Karta kosztuje 6 złotych miesięcznie. Więcej o samym rebrandingu BNP Paribas można przeczytać tutaj.

/Rafał Tomaszewski

Załóż konto w BNP Paribas


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

nowa-oferta-dla-klientow-bnp-paribas