– Celem naszej platformy jest ułatwianie klientom zarządzania cyklicznymi opłatami. Możliwość zmiany oferty dostawcy mediów w jednym miejscu to kolejny element, w którym będziemy ich wspierać. Dlatego zdecydowaliśmy się przetestować tę funkcję. Jeśli użytkownicy będą z niej zadowoleni, będziemy rozwijać ofertę o kolejne kategorie operatorów usług – powiedział Rafał Zych, dyrektor Innovation Lab w ING Banku Śląskim.

Moje Usługi od ING rozszerza zakres działania

W ramach pilotażu klienci mogą w prosty sposób wybrać najlepszą ofertę na telewizję czy internet. Funkcja jest rozwijana we współpracy z popularną porównywarką operatorów usług Pan Wybierak – czytamy w komunikacie ING Banku Śląskiego.

Dzięki platformie Moje Usługi klienci mogą opłacać cykliczne rachunki. System automatycznie agreguje dane o płatnościach. Mogą z niego korzystać klienci wszystkich banków w Polsce. Serwis przypomina o nadchodzących terminach płatności i pozwala na opłacenie kilku rachunków za pomocą jednego kliknięcia.

Serwis powstał przy współpracy ze startupem BillTech, który jest dostawcą technologii. Od lutego na platformie Moje Usługi można także korzystać z odroczonych płatności od Twisto.