Partner serwisu Visa dla biznesu

Nowe funkcje w aplikacji Getin Banku

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Getin Bank
Opublikowano: 27 grudnia 2018, 10:05 Aktualizacja: 12 sierpnia 2019, 13:42

Od 19 grudnia klienci Getin Banku mogą korzystać z nowej wersji aplikacji mobilnej. Nowości dotyczą przede wszystkim skrótów do wybranych funkcji oraz wniosków o przelew wynagrodzenia.

Nowe funkcje w aplikacji Getin Banku

W wersji 2.18 bank udostępnił funkcje 3DTouch (dla telefonów z systemem iOS) i Longpress (dla telefonów z systemem Android), czyli intuicyjne skróty do często używanych funkcji. Wystarczy mocniej przycisnąć ikonę aplikacji Getin Mobile jeszcze przed wejściem do aplikacji z ekranu głównego telefonu, by wywołać menu najpopularniejszych funkcji takich jak BLIK, Przelew, Historia transakcji czy Kontakt z Bankiem (Getin Phone)

Co nowego w aplikacji Getinu?

Przykładowo po wybraniu skrótu BLIK, użytkownik zobaczy od razu wygenerowany kod BLIK, który będzie można wpisać na stronie internetowej, bankomacie lub terminalu płatniczym w sklepie stacjonarnym. W przypadku pozostałych funkcji konieczne jest zalogowanie do aplikacji, ale od razu po zalogowaniu aplikacja otworzy się na ekranie z wybraną funkcjonalnością.

FINTEK POLECA: Otwórz konto OSZCZĘDNOŚCIOWE w GETIN BANKU NA 3%

Getin przygotował także nowe i łatwiejsze w obsłudze wnioski o przeniesienie wynagrodzenia. W najnowszej wersji aplikacji po wybraniu z menu sekcji Oferta i wnioski/Nowy wniosek klienci znajdą Wniosek o przeniesienie wynagrodzenia. Wypełnienie dokumentu zajmie zaledwie kilka minut. Od 8 grudnia 2018 roku Wniosek o przelew wynagrodzenia dostępny jest również w bankowości internetowej. Można go znaleźć w zakładce Oferta i wnioski w sekcji Obsługa.

Prz okazji warto przypomnieć, że od początku grudnia klienci Getinu mogą korzystać z płatności Garmin Pay – z wykorzystaniem smartwatchy Garmina. Na razie taka funkcja jest dostępna tylko dla posiadaczy kart Mastercard. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

nowe-funkcje-w-aplikacji-getin-banku