Wygląd każdej z 16 kart zaprojektowali przedstawiciele klubów PKO Bank Polski Ekstraklasy. #OficjalnaKartaEkstraklasy jest dostępna dla wszystkich klientów PKO. Kartę można nabyć w placówkach, aplikacji IKO, serwisie internetowym iPKO oraz na stronie internetowej www.pkobp.pl.

PKO BP wprowadza nowe karty płatnicze dla kibiców

– Oficjalna Karta Ekstraklasy jest doskonałym elementem identyfikującym nie tylko kibiców z własnym klubem, ale dla nowych drużyn stanowi domknięcie całego procesu walki o awans do najpopularniejszej ligi sportowej w kraju. Każdy klub generuje duże zainteresowanie w swoich lokalnych społecznościach, a dodatkowo kibic może czuć się ambasadorem własnej drużyny – mówi Mariusz Chłopik, Dyrektor Biura Ekstraklasy i Gamingu w PKO Banku Polskim.

– Dedykowane karty płatnicze to jeden z wielu projektów, jaki nasz partner tytularny z sukcesem realizuje w ramach współpracy z Ekstraklasą i jej klubami. Trzy nowe zespoły to spory potencjał do tego, by więcej kibiców mogło korzystać z kart z herbami swoich ulubionych drużyn. Z pewnością wpływa to mocno na identyfikację fanów z klubem, nie bez znaczenia są także benefity, jakie przysługują klientom banku korzystającym z tych kart– mówi Marcin Mikucki, Dyrektor Departamentu Komunikacji, Marketingu i Sprzedaży Ekstraklasy S.A.

Posiadanie Oficjalnej Karty Ekstraklasy daje przepustkę do otrzymania wielu nagród oraz otwiera możliwości wzięcia udziału w konkursach, które regularnie odbywają się na kanałach społecznościowych PKO Bank Polski Grajmy Razem.