Nie musisz iść do urzędu, a wszystkie formalności możesz załatwiać bez wychodzenia z domu, w swoim telefonie. Sprawdź najnowszą wersję aplikacji IKO na iOS – czytamy w komunikacie PKO BP.

Złóż wniosek o konto firmowe i rejestrację firmy w IKO na iOS

W nowej wersji aplikacji IKO użytkownicy iPhone’ów mogą zarejestrować działalność gospodarczą w CEIDG i otworzyć konto firmowe online w jednym wniosku bez wizyty w urzędzie. To nie wszystko. Aktualizacja umożliwia także wymianę karty kredytowej na inną w ramach przyznanego limitu. W nowym wniosku IKO klient automatycznie zobaczy dostępne karty – niestety nie dotyczy to posiadaczy rachunków w Inteligo.

PKO Bank Polski obsługuje już ponad 5 mln aplikacji IKO. Ostatnio pojawiło się w niej kilka nowych funkcji – chodzi między innymi o płatności za autostrady. W kolejnych miesiącach PKO BP zaplanował takie wdrożenia jak aktywacja IKO na zagranicznych numerach telefonów czy umożliwienie zakupu i obsługi funduszy inwestycyjnych.

Największy polski bank rozwija także serwis transakcyjny iPKO – pojawiła się w nim między innymi możliwość całkowicie zdalnego założenia konta dla dziecka.