O sprawie jako pierwszy napisał serwis Cashless. Po wybraniu subskrypcji Revolut ma wysyłać powiadomienia o zaplanowanych płatnościach, dzięki czemu nie zapomnimy o uregulowaniu należności. Rozwiązanie będzie dostępne także dla klientów korzystających z kont biznesowych.

Zarządzanie subskrypcjami w aplikacji Revolut

Dodatkowo w aplikacji znajdziemy narzędzie, które przeanalizuje nasze poprzednie płatności i wyszuka te, które mogą dotyczyć subskrypcji. Dzięki temu Revolut przypomni nam nawet o tych subskrypcjach, o których sami zapomnieliśmy – podaje Cashless. Na razie nie wiadomo kiedy takie rozwiązanie będzie dostępne dla wszystkich klientów.

To kolejna nowość od Revoluta. Wcześniej w aplikacji pojawiły się między innymi rachunki grupowe – Group Bills. Dzięki nim użytkownicy mogą dodawać do grupy rachunki i śledzić w jednym miejscu jakie koszty zostały już i przez kogo poniesione. W momencie rozliczenia funkcja Group Bills dzieli rachunki i rozlicza koszty między klientami.

Inne nowości to na przykład przelewy SEPA Instant, czy funkcja Reward, pozwalająca na dostęp do specjalnych zniżek, rabatów i cashbacku.

Revolut pochwalił się także znaczącym wzrostem liczby kont firmowych. Z rachunków Revolut Business korzysta już 500 tys. freelancerów i firm.

/RT