Dzięki nowej opcji śledzenia dostawy karty można sprawdzić status jej wysyłki i szacowany termin dostarczenia. Dodatkowo od teraz do aktywacji karty w aplikacji mBanku wystarczy podanie jej daty ważności.

mBank aktualizuje aplikację mobilną

Aplikacja mobilna mBanku jest jedną z najlepiej ocenianych na rynku. Bank ma także jedną z największych baz klientów mobilnych. Niemniej instytucja nie skupia się tylko na rozwijaniu apki. Już niedługo w mBanku mają pojawić się także nowe rodzaje płatności mobilnych, czyli Garmin Pay i Fitibit Pay.

mBank zapowiedział także odświeżenie bankowości internetowej, która działa na silniku wprowadzonym 5 lat temu. Co się zmieni w nowym serwisie transakcyjnym? Przede wszystkim zaktualizowano wygląd pulpitu, tak aby wszystkie najważniejsze informacje były widoczne od razu po zalogowaniu. Klienci będą mieli także możliwość personalizacji interfejsu według własnych preferencji. Na razie zmiany są widoczne tylko dla wybranej grupy klientów, a pełne wdrożenie zaplanowano na 2020 rok.

Na marginesie warto przypomnieć również o aktywnym udziale banku w 28. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sumie sam mBank i jego klienci przekazali na rzecz WOŚP 13,5 mln złotych.