Chcesz zmienić numer dowodu osobistego lub paszportu, który masz podany w banku? A może chcesz zaktualizować numer telefonu lub adres e-mail? Przejdź do Ustawień w serwisie iPKO i zrób to kilkoma kliknięciami – widok strony w iPKO dopasuje się teraz do ekranu komputera, smartfona i tabletu – czytamy w komunikacie

PKO BP wprowadza nowości w serwisie iPKO

PKO Bank Polski rozpoczął prace nad odświeżeniem wyglądu Ustawień w serwisie iPKO. Pierwsze nowości to możliwość zmiany  danych dokumentu tożsamości (dowodu osobistego lub paszportu), numeru telefonu i adresu e-mail.

Widok tych funkcji w serwisie iPKO dostosuje się do ekranu komputera, smartfona lub tabletu. Żeby przejść do Ustawień w iPKO na komputerze lub telefonie wystarczy kliknąć w ikonę profilu ze swoimi inicjałami w górnej części ekranu. PKO BP przypomina, że aby w pełni korzystać ze wszystkich usług należy posiadać aktualne dane w banku.

Ostatnie nowości wdrażane przez PKO BP to między innymi otwarta bankowość w kantorze internetowym. Od początku marca walutę kupioną w kantorze PKO BP można automatycznie przekazać na rachunek w innym banku.

/RT