Marketplace KartyPodarunkowe.online został stworzony przez Digital Reload, dystrybutora produktów przedpłaconych. Firma specjalizuje się w dystrybucji doładowań telefonicznych, kodów zakupowych, kartach podarunkowych i lojalnościowych i aplikacjach płatniczych. Firma jest członkiem programu Polska Bezgotówkowa.

KartyPodarunkowe.online – nowy serwis z kartami podarunkowymi

Karty podarunkowe stają się coraz popularniejszą formą prezentu ze względu na ich walory praktyczne, jednak dla większości osób problem stanowi możliwość wykorzystania ich tylko w jednym miejscu. Jak pokazują badania zrealizowane przez Instytut Badań Opinii IQS, na zlecenie Digital Reload Polska, 84% Polaków uważa, że karta podarunkowa, którą można wykorzystać w różnych sklepach może być atrakcyjnym prezentem.

Pewną wadą kart podarunkowych jest to, że można je realizować tylko w sklepie jednej marki – wskazuje tak 44% respondentów. Wśród osób, które mają problem z wyborem prezentów, aż 92% twierdzi, że karta podarunkowa do wykorzystania w różnych sklepach, byłaby rozwiązaniem ułatwiającym ten proces. Odpowiedzią na to ma być właśnie nowo powstały serwis KartyPodarunkowe.online.

– Marketplace KartyPodarunkowe.online powstał z myślą zarówno o biznesie, jak i osobach indywidualnych. Zauważyliśmy, że chociaż Polacy coraz częściej decydują się na zakup kart podarunkowych, problemem jest dobór sklepu do zainteresowań obdarowywanego, zwłaszcza w przypadku relacji zawodowych – mówi Grzegorz Mucha, Dyrektor Zarządzający Digital Reload Polska.