Motoryzacja to jedna z najpopularniejszych kategorii na Allegro. Jednocześnie, z ponad 50 milionami produktów, jest to największy segment na Allegro ze względu na liczbę ofert. Szeroka gama sprzedających obejmuje zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i duże ogólnopolskie hurtownie.

Sklepy marek Goodyer dostępne na Allegro

Zmotoryzowani coraz chętniej kupują opony do swoich pojazdów przez internet – robi tak już co trzeci Polak. Szczyt zainteresowania tego typu ofertami przypada naturalnie w sezonach wiosennym (marzec, kwiecień) oraz jesiennym (październik, listopad) – czytamy w komunikacie Allegro.

Na platformie oprócz opon do samochodów osobowych można znaleźć również ogumienie do quadów, motocykli, pojazdów ciężarowych oraz maszyn rolniczych i budowlanych. Klienci doceniają przede wszystkim atrakcyjne ceny, możliwości darmowych dostaw oraz wygodne formy finansowania, takie jak raty 0% – chwali się Allegro.

W październiku Allegro uruchomiło specjalny pakiet Smart Student, obejmujący darmowe dostawy, zwroty oraz szereg innych korzyści. Studenci będą mogli korzystać z niego bezpłatnie przez pół roku. Warto przypomnieć, że od niedawna akcje Allegro można już nabyć na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.