Z oferty będą mogli skorzystać wszyscy uczestnicy programu VITAY, którzy zdecydują się na zakup polisy ubezpieczeniowej w LINK4. Za każdą złotówkę wydaną na ubezpieczenie, uczestnik otrzyma 5 punktów w programie lojalnościowym sieci Orlen. W programie dostępne są polisy komunikacyjne OC, AutoCasco, NNW i Smart Casco, a także ubezpieczenia mieszkania i podróży.

Orlen i LINK4 zaoferują produkty ubezpieczeniowe

Skorzystanie z oferty jest możliwe poprzez stronę Orlen Usługi Finansowe: www.orlen-ubezpieczenia.pl lub aplikację programu VITAY.  Za jej pośrednictwem można kupić polisę komunikacyjną LINK4.

– Konsekwentnie rozszerzamy ofertę dla naszych klientów sieci stacji paliw w całej Polsce. Teraz umożliwiamy im dodatkowo zakup produktów ubezpieczeniowych w LINK4. W ten sposób promujemy też lojalnych klientów naszego programu VITAY. Kierowca może skorzystać z naszej oferty w wygodny sposób, sprzed ekranu komputera, telefonu komórkowego lub poprzez dedykowaną infolinię, musi pamiętać tylko o podaniu numeru karty VITAY – mówi Wojciech Korenkiewicz, Członek Zarządu ORLEN Usługi Finansowe.

Program VITAY jest dostępny już od 19 lat. To jeden z pierwszych i najlepiej rozpoznawalnych programów lojalnościowych na polskim rynku. Na koniec 2019 roku liczba uczestników VITAY wynosiła ponad 6 mln. Za zakupy na stacjach Orlen oraz zakupy u partnerów są oni nagradzani punktami, które następnie mogą wymienić na produkty z katalogu nagród.

Współpraca z LINK4 to kolejna nowość dla klientów sieci stacji paliw. Orlen udostępnia już także aplikację Orlen Pay, dzięki której za paliwo można zapłacić bezpośrednio przy dystrybutorze – za pomocą karty płatniczej, Google Pay, Apple Pay i BLIKA w aplikacji mobilnej. Dodatkowo PKN Orlen testuje możliwość oferowania pożyczek pracowniczych, dzięki współpracy z fintechem Symmetrical.

/RT