Digital First AI to polski startup, który tworzy platformę operującą na podstawie informacji wejściowych. Technologia opisuje m.in. rodzaj działalności, grupę docelową czy USP produktu, a także rekomenduje taktyki lejków sprzedażowych. Całkiem niedawno ekipie Digital First AI udało się wejść we współpracę z firmą spod skrzydeł Oxfordu.

5-letni kontrakt z Infinitium Education

Według QS University Rankings 2022 Oxfordzka uczelnia jest drugą najlepszą uczelnią na świecie. Digital First AI, polski startup z sektora MarTech, właśnie podpisał umowę ze startupem z branży Edtech – inkubowanym w Oxford University Innovation. Firma zarządza transferem technologii na Uniwersytecie Oxforda.

Kontrakt opiewa na 5 lat, a Digital First AI widnieje w nim jako dostawca technologiczny narzędzia. Dostarczane przez nich narzędzie będzie służyło do edukacji marketingowej uczestników programu Young Leaders Programme i Entrepreneurship Bootcamp.

Oprócz samego narzędzia „DF.AI” przeprowadzi również cykl szkoleń wdrożeniowych do platformy. Co więcej narzędzie proponuje także zadania dla uczestników, polegające na tworzeniu strategii marketingowej, planów marketingowych i lejków sprzedażowych.

DigitalFirst.AI to narzędzie typu SaaS + marketplace, które działa w modelu subskrypcyjnym i pozwala budować społeczność growth hackerów, oferując zarabianie na stworzonych taktykach. Łącznie, przez 5 lat, do programu Young Leaders Programme i Entrepreneurship Bootcamp ma być przyjęte około miliona uczestników.