W ramach projektu każdy użytkownik PAYBACK może zdobywać punkty zawierając umowę z wybranym podmiotem. Założenie konta, zamówienie karty kredytowe, czy wzięcie kredytu będzie nagradzane punktami. W wielu przypadkach uczestnicy Programu będą  mogli  zyskać podwójnie np.  premię dostępną w ramach promocji w danym banku oraz punkty PAYBACK.

Punkty PAYBACK za otwarcie konta

– Programy lojalnościowe najczęściej spotykane są w miejscach, w których często robimy bieżące zakupy lub oddajemy się rozrywce. Chcemy jednak przełamać ten stereotyp i udowodnić, że formuła multipartnerska świetnie sprawdzi się także w branży finansowej. Wśród usług, które oferujemy w ramach projektu Platformy PAYBACK Finanse, znajdzie się możliwość zaciągnięcia kredytu gotówkowego, założenia konta bankowego lub karty kredytowej. Każdy uczestnik, który zdecyduje się na wybrany produkt i  skorzysta z oferty w danym banku, otrzyma tysiące dodatkowych punktów. Jestem przekonany, że współpraca z firmami z tej branży spotka się z dużym zainteresowaniem konsumentów – mówi Marcin Pilarski, dyrektor zarządzający PAYBACK Polska.

Wśród banków, których oferta jest dostępna w ramach projektu Market Place Finansowy znajdują się aktualnie między innymi: Alior Bank, Santander Bank Polska, Millenium, Pekao S.A., BNP Paribas, mBank, Getin Bank.

Punkty PAYBACK aktywnie zbiera 8 mln osób. Uczestnicy Programu mają do dyspozycji około 3 tysiące miejsc sprzedaży tradycyjnej oraz prawie 250 sklepów online, w których mogą zbierać punkty i wykorzystywać je na różne sposoby