Polecaj terminale płatnicze i zagarnij 250 złotych. Nowa promocja Banku Pekao

Fintek
Fintek
#Pekao S.A
Opublikowano: 28 sierpnia 2019 Aktualizacja: 28 sierpnia 2019

Pekao uruchomiło program adresowany do klientów biznesowych banku, który polega na rekomendowaniu innym przedsiębiorcom korzystania z terminali płatniczych. W zamian mogą oni otrzymać nagrody – w sumie nawet 250 zł w postaci e-kodów zakupowych do sieci sklepów Biedronka.

Przedsiębiorcy, którzy chcą wziąć udział w akcji promocyjnej muszą zarejestrować się na stronie internetowej www.zyskujzpekao.pl. Po uzupełnieniu swoich danych (imię, nazwisko, NIP), otrzymają list elektroniczny, który zawiera specjalny kod. Mogą go przekazać dalej – do potencjalnych nowych klientów, którzy wyposażą się w terminale płatnicze Banku Pekao.

Bank Pekao uruchamia program polecający terminale płatnicze

Jeżeli nowy klient skorzysta z oferty Pekao na terminal płatniczy i poda kod, osoba polecająca otrzyma za każdą podpisaną umowę z jego wykorzystaniem e-kod na zakupy w sklepach Biedronka o wartości 50 zł. Uczestnik programu może otrzymać do trzech takich kodów.

Załóż konto w banku pekao już teraz

Z kolei osoba, która otrzyma kod polecający od klienta Pekao, również może zarejestrować się na stronie www.zyskujzpekao.pl. Gdy poda swój adres e-mail, otrzyma list z potwierdzeniem uczestnictwa w promocji, zaś przy podpisywaniu umowy w oddziale banku powinna okazać otrzymany kod. Bezpośrednio po podpisaniu umowy nowy klient będzie gratyfikowany e-kodem do sklepów Biedronka o wartości 100 zł, który otrzyma pocztą elektroniczną. Po podpisaniu umowy na terminale płatnicze, nowy klient Banku Pekao może również dalej uczestniczyć w programie – tym razem jako polecający . Akcja promocyjna potrwa do 21 października 2019 roku.

Bank Pekao ma już 1,4 mln aktywnych klientów mobilnych, a w I półroczu 2019 roku zysk netto banku wyniósł 824 mln złotych. W sumie Pekao ma już trochę ponad 5,5 mln klientów detalicznych. W ciągu ostatnich tygodni bank aktywnie wprowadza nowe usługi. Wystarczy przypomnieć takie wdrożenia jak konto na selfie, karta rewolucyjna, Garmin Pay, Fitbit Pay, czy mojeID.

kliknij tu i otwórz konto osobiste w pekao


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

pekao-terminale-platnicze-promocja-przedsiebiorcy-biedronka