Na ten temat rozmawiali Łukasz Piechowiak, redaktor naczelny Fintek.pl i Rafał Tomaszewski, zastępca redaktora naczelnego Fintek.pl. Z podcastu dowiedziecie się między innymi jakie nowe rozwiązania pojawią się na rynku dzięki partnerstwu Banku Pekao i Tpay.

Kilka słów o współpracy Banku Pekao i Tpay

Poprzez współpracę z Tpay, Pekao będzie mógł wykorzystać potencjał wzrostowy sektora e-commerce, wzbogacając swoją ofertę akceptacji o płatności online tak, aby umożliwić w jednym miejscu szeroką ofertę, zawierającą bramkę płatniczą online, terminale płatnicze i usługi bankowe. Bank mógłby także udostępnić płatności odroczone oraz uruchomić ofertę pożyczek gotówkowych dla klientów realizujących zakupy w Internecie.

Z kolei dla Tpay partnerstwo z Pekao to szansa na dotarcie do bardzo dużej grupy klientów. W komunikacie z marca bieżącego roku mogliśmy przeczytać, że dzięki nowym możliwościom rozwoju w przestrzeni cyfrowej, 270 tys. klientów biznesowych banku i 50 tys. firm współpracujących z Tpay, skorzysta z wypracowanej synergii.

Podcast jest dostępny między innymi na Spotfiy, Soundcloud oraz YouTube. Pozostałe podcasty znajdziecie pod tym linkiem i w zakładce Fintek Extra.

Wersja audio:

Podcast na YT: