Właściciel nowego PKO Konto za Zero nie płaci za prowadzenie rachunku, a karta debetowa jest za darmo – wystarczy co najmniej 5 transakcji miesięcznie za zakupy w osiedlowym sklepie czy na stacji benzynowej. Bez prowizji może też wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów: BLIKIEM – w Polsce, kartą – za granicą i w bankomatach PKO BP w kraju.

Nowe PKO Konto za Zero już od 1 marca

Wszystkie podstawowe operacje jak przelewy, płatności realizowane przy wykorzystaniu serwisu internetowego iPKO i aplikacji IKO są w nowym koncie bezpłatne. Tak jak korzystanie z karty, gdy zapłacimy nią nawet za drobne zakupy tylko 5 razy w miesiącu. Główne korzyści dla klientów, którzy od 1 marca otworzą nowe PKO Konto za Zero to:

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za wielowalutową kartę debetową, przy 5 transakcjach bezgotówkowych miesięcznie kartą lub BLIKIEM,
  • 0 zł za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów za granicą.

Karty wydawane do nowego PKO Konta za Zero – podobnie jak pozostałe karty do kont w PKO Banku Polskim – mają funkcję wielowalutową, dzięki której można płacić w walutach obcych bezpośrednio z posiadanego rachunku walutowego w banku. Funkcja wielowalutowa jest dostępna dla 10 walut, w których rachunki można podłączyć jednocześnie do jednej karty wydanej do konta. Płacąc za granicą lub w Internecie unikamy opłat za przewalutowanie.

PKO Konto za Zero można szybko i wygodnie założyć w dowolnej placówce PKO lub przez Internet. Wystarczy wypełnić wniosek na stronie www.pkobp.pl, a umowę dostarczy kurier.