Partner serwisu Visa dla biznesu

Płać Apple Pay i zagarnij 20 złotych. Promocja w Banku Pekao

Fintek
Fintek
#Apple Pay#Pekao S.A
Opublikowano: 3 października 2019, 10:42 Aktualizacja: 3 października 2019, 11:43

Bank Pekao przygotował premię dla klientów korzystających z płatności mobilnych Apple Pay. Wystarczy wykonać w ten sposób przynajmniej jedną transakcję, aby otrzymać w prezencie 20 złotych. Promocja potrwa do końca października bieżącego roku.

Bank Pekao udostępnia nowy serwis transakcyjny

Niestety promocja dotyczy tylko tych klientów, którzy do tej pory nie płacili za pomocą Apple Pay. Dodatkowo w akcji Płać z Apple Pay” mogą brać udział pełnoletnie osoby fizyczne, które są klientami Banku Pekao i wyraziły zgody marketingowe.

Bank Pekao rozdaje pieniądze za korzystanie z Apple Pay

Aby otrzymać zwrot 20 zł musimy mieć zainstalowaną aplikację mobilną PeoPay. Bonus w wysokości 20 zł wpłynie na rachunek powiązany z aplikacją PeoPay do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym została dokonana płatność Apple Pay – wyjaśnia Bank Pekao.

Polacy coraz częściej doceniają wygodę i zalety mobilnych płatności zbliżeniowych. Wśród nich największym zainteresowaniem cieszy się Apple Pay, które od momentu pojawienia się w Polsce stało się prawdziwym „must have” dla użytkowników iPhone’ów. Bank Pekao był w grupie pierwszych banków, które udostępniły mobilny portfel od Apple nad Wisłą.

Obecnie Apple Pay jest dostępne w większości dużych banków działających w Polsce. W kolejności alfabetycznej są to: Alior Bank (w tym także T-Mobile Usługi Bankowe), Bank Millennium, Bank Pekao, Bank Pocztowy, BGŻ BNP Paribas, Credit Agricole, Getin Bank, ING Bank Śląski, mBank, Nest Bank, PKO Bank Polski, Raiffeisen Polbank i Santander Bank Polska. Z wdrożeniem wciąż ociąga się bank Citi Handlowy.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

plac-apple-pay-i-zagarnij-20-zlotych-promocja-w-banku-pekao