Partner serwisu Visa dla biznesu

Płać Apple Pay i zagarnij 20 złotych. Promocja w Banku Pekao

Fintek
Fintek
#Apple Pay#Pekao S.A
Opublikowano: 3 października 2019, 10:42 Aktualizacja: 3 października 2019, 11:43

Bank Pekao przygotował premię dla klientów korzystających z płatności mobilnych Apple Pay. Wystarczy wykonać w ten sposób przynajmniej jedną transakcję, aby otrzymać w prezencie 20 złotych. Promocja potrwa do końca października bieżącego roku.

Niestety promocja dotyczy tylko tych klientów, którzy do tej pory nie płacili za pomocą Apple Pay. Dodatkowo w akcji Płać z Apple Pay” mogą brać udział pełnoletnie osoby fizyczne, które są klientami Banku Pekao i wyraziły zgody marketingowe.

Bank Pekao rozdaje pieniądze za korzystanie z Apple Pay

Aby otrzymać zwrot 20 zł musimy mieć zainstalowaną aplikację mobilną PeoPay. Bonus w wysokości 20 zł wpłynie na rachunek powiązany z aplikacją PeoPay do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym została dokonana płatność Apple Pay – wyjaśnia Bank Pekao.

Polacy coraz częściej doceniają wygodę i zalety mobilnych płatności zbliżeniowych. Wśród nich największym zainteresowaniem cieszy się Apple Pay, które od momentu pojawienia się w Polsce stało się prawdziwym „must have” dla użytkowników iPhone’ów. Bank Pekao był w grupie pierwszych banków, które udostępniły mobilny portfel od Apple nad Wisłą.

Obecnie Apple Pay jest dostępne w większości dużych banków działających w Polsce. W kolejności alfabetycznej są to: Alior Bank (w tym także T-Mobile Usługi Bankowe), Bank Millennium, Bank Pekao, Bank Pocztowy, BGŻ BNP Paribas, Credit Agricole, Getin Bank, ING Bank Śląski, mBank, Nest Bank, PKO Bank Polski, Raiffeisen Polbank i Santander Bank Polska. Z wdrożeniem wciąż ociąga się bank Citi Handlowy.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

plac-apple-pay-i-zagarnij-20-zlotych-promocja-w-banku-pekao