Payhelp dzięki platformie windykacyjnej w pierwszej kolejności prowadzi działania polubowne, a w razie konieczności także sądowe. Odzyskane pieniądze przez Payhelp trafiają bezpośrednio na konto przedsiębiorcy.

E-windykacja na platformie ING Księgowość

Dodatkowo klienci mają możliwość dostępu do podejmowanych działań polubownych online, 24/7 z poziomu swojego konta, a o ewentualnym etapie sądowym decydują w trakcie postępowania windykacyjnego. Na każdym etapie mają możliwość wycofania sprawy z obsługi – czytamy w komunikacie ING Banku Śląskiego.

– Skuteczna windykacja kojarzy się przedsiębiorcom z kosztownym, złożonym i skomplikowanym procesem. Często klienci boją się popsuć relację z kontrahentami, przez co aż 90% mikro i małych przedsiębiorców boryka się z nieterminowymi płatnościami ze strony kontrahentów. Dzięki powierzeniu spraw ekspertom z grupy Best (operator Payhelp) klienci ING Księgowość mogą w prosty i skuteczny sposób odzyskać swoje należności.  – mówi Arkadiusz Kuczera, wiceprezes zarządu operatora usługi ING Księgowość.

W Payhelp klient ma płacić tylko za sukces – za działania windykacyjne rozlicza się po odzyskaniu środków na konto bankowe, a prowizja za działania naliczana jest tylko od zwindykowanej kwoty z faktury.