O RentBase pisaliśmy na Fintek.pl jako pierwsi już w zeszłym roku. To globalna platforma wymiany danych dla sektorów Rent a Car i CarSharingu. W trakcie wtorkowego finału założyciele BigDataBox mówili o nowym trendzie na rynku – RentTech.

Fleet Derby 2020 – platforma RentBase wyróżniona

– Fleet Derby to dla RentBase potwierdzenie jakości i zasadności wprowadzenia dotychczas niedostępnego na rynku rozwiązania, zarówno w ujęciu krajowym jak i globalnym. RentBase powstał dzięki determinacji, zaangażowaniu i dążeniu pod prąd po nowym gruncie. Jesteśmy pełni dumy i satysfakcji, że to właśnie branża doceniła nasze dokonania stawiając na minimalizację ryzyka operacyjnego i wymianie danych pomiędzy konkurującymi pomiędzy sobą firmami – komentuje Kamila Lindner (zdjęcie główne), wiceprezes zarządu BigDataBox.

– Dzielenie się informacjami w sposób bezpieczny, przemyślany i w czasie rzeczywistym to główne filary platformy RentBase. Agregowane i udostępniane informacje wspierają proces decyzyjny, potwierdzone zagrożenia lub potencjalne ryzyka wskazywane na czas pozwalają uniknąć zagrożonych transakcji. RentBase to też ludzie, dla których rynek i jego potrzeby to główny bodziec do projektowania rozwiązań, które są innowacjami uszytymi na miarę oczekiwań tych, którzy z nich korzystają – dodaje Kamila Lindner.

Więcej o samej platformie RentBase, jak i działalności firmy możecie dowiedzieć się z rozmowy z Przemysławem Serbą, CEO BigDataBox.