Partner serwisu Visa dla biznesu

Po aktualizacji w IKO od PKO BP kupisz ubezpieczenie

Fintek
Fintek
#PKO BP
Opublikowano: 11 września 2019, 17:03 Aktualizacja: 11 września 2019, 17:04

Po aktualizacji aplikacji mobilnej PKO BP użytkownicy otrzymali możliwość zakupu ubezpieczeń komunikacyjnych za pośrednictwem smartfona.

Bilety komunikacji miejskiej w aplikacji IKO. Także na Androida

W aplikacji mobilnej IKO od PKO BP użytkownicy posiadający smartfony z systemem operacyjnym Android, mogą zobaczyć nowe funkcję polegającą na możliwości zakupu ubezpieczeń komunikacyjnych. W ofercie m.in. OC, AC, NNW i Car Assitance od AXA, Benefia, Proama, Link 4 oraz PKO Ubezpieczenia.

Aktualizacja ma też związek z upgradem systemu operacyjnego Android 10. Wielu użytkowników odnotowało pewne trudności z działaniem aplikacji – w tej sytuacji bank zaleca… ponowną aktywację w IKO. Nie jest najwygodniejsze rozwiązanie.

Aplikacje bankowe powoli zamieniają się w prawdziwe kombajny. Banki dostrzegły, że jest to też sprawny kanał sprzedaży różnego rodzaju dodatkowych usług. Biorąc pod uwagę liczbę logowań i użytkowników bankowości mobilnej – przeciętny klient loguje się przynajmniej raz dziennie.

Zakup biletów komunikacyjnych, ubezpieczenia, wymiana walut – to niebawem będzie standard. Otwarte pozostaje pytanie – co jeszcze? Pewnych odpowiedzi dostarcza trend związany z ekonomią subskrypcji.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

po-aktualizacji-w-iko-od-pko-bp-kupisz-ubezpieczenie