Promocja „Poleć konto znajomemu” nagradza obecnych klientów indywidualnych posiadających konto osobiste w PLN za aktywne korzystanie z tego produktu i rekomendowanie go znajomym.

Nawet 100 złotych za polecenie konta w ING Banku Śląskim

Akcja trwa do 11 grudnia 2018 roku i jest skierowana do:

  •  obecnych klientów banku posiadających Konto Direct, Komfort, Premium, Student, Klasyczne lub Mobi w PLN od co najmniej 30 dni;
  • nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego z kont dostępnych dla klientów indywidualnych w ING Banku Śląskim przez ostatnie 12 miesięcy oraz w okresie promocji założą konto Direct, Komfort lub Mobi.

Dotychczasowy klient może otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł jeśli w okresie trwania promocji zarekomenduje założenie rachunku w ING Banku Śląskim nowemu klientowi. Warunkiem niezbędnym do otrzymania nagrody jest przystąpienie do promocji i przekazanie otrzymanego kodu promocji nowemu klientowi, dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę o łącznej wartości co najmniej 300 zł przy użyciu dowolnej Karty wydanej do konta lub transakcji BLIK. Klient polecający rachunek w ING może w ten sposób zyskać maksymalnie nawet 1000 zł.

Nowy klient otrzyma nagrodę w wysokości 50 zł, jeśli w czasie trwania promocji założy konto w PLN w ING Banku Śląskim, podając kod otrzymany od dotychczasowego klienta oraz dokona transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 300 zł przy użyciu dowolnej karty wydanej do konta otwartego w ramach Promocji lub transakcji BLIK, w każdym z dwóch dowolnych miesięcy kalendarzowych od otwarcia tego Konta.

Nagrody w promocji będą wypłacane od stycznia 2019 roku do kwietnia 2019 roku.