Partner serwisu Visa dla biznesu

Polskie ePłatności na zakupach. Przejmują spółkę TopCard

Fintek
Fintek
#Fintech
Opublikowano: 17 stycznia 2020, 13:44 Aktualizacja: 20 stycznia 2020, 10:59

Polskie ePłatności przejmują kolejnego dostawcę terminali i usług płatniczych – poznańską spółkę TopCard.

Polskie ePłatności na zakupach. Przejmują spółkę TopCard

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami to już piąta transakcja Polskich ePłatności w krótkim czasie. Wcześniej PeP przejął firmy terminalowe NeoTu, PayUp i Billbird oraz integratora płatności internetowych PayLane.

Polskie ePłatności przejmują firmę TopCard

Spółka TopCard specjalizuje się w obsłudze sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Firma obsługuje płatności ponad 8 tys. klientów z ok. 10 tysiącami terminali płatniczych.

– Grupa PeP odnotowuje najszybsze tempo wzrostu w segmencie dostawców rozwiązań płatniczych w Polsce. Naszą aspiracją jest bycie dostawcą pierwszego wyboru w zakresie płatności w Polsce. W 2019 roku zainstalowaliśmy ponad 31 tys. terminali. W 2020 obchodzimy 10-lecie istnienia Polskich ePłatności i chcemy, by był to kolejny rekordowy rok.  – mówi Jarosław Mikos, prezes zarządu grupy PeP

Przejęcie TopCard, to już piąta transakcja PeP w ciągu ostatnich 3 lat. Do tej pory na akwizycje NeoTu, PayUp i Billbird fintech wydał ponad 200 mln złotych. I wszystko wskazuje na to, że to nie koniec, ponieważ w informacji prasowej czytamy, że w pierwszej połowie 2020 Polskie ePłatności chcą sfinalizować kolejne przejęcie.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

polskie-eplatnosci-na-zakupach-przejmuja-spolke-topcard