poznaj inwestora

Webinar „Poznaj inwestora” odbędzie się 5 lipca o godzinie 18:00. O tajnikach rynku inwestycyjnego opowiedzą: prezes funduszu Brave Seed Fund sp z.o.o. Łukasz Feldman oraz współzałożyciel  startupu mTap Smart City Błażej Żyliński.

Zaproszeni goście

MTap Smart City to firma, która zajmuje się wykorzystaniem sztucznej inteligenci do zarządzania oświetleniem. Firma ma doświadczenie w zdobywaniu dofinansowania. Błażej Żyliński opowie o tym, gdzie szukać inwestora i finansowania dla firm, jak przygotować się do obrony swojego pomysłu  i na które elementy modelu biznesowego najbardziej zwracają uwagę inwestorzy.

Z kolei przedstawiciel funduszu inwestycyjnego – Łukasz Feldman – przedstawi praktyczną wiedzę o funkcjonowaniu funduszy venture capital i cenne wskazówki, jak skutecznie pozyskać wsparcie inwestorów.

Jakie firmy mają szansę na dofinansowanie?

– Inwestujemy w rozwiązania mające duży potencjał do szybkiego wzrostu. Zwracamy uwagę na dobrą historią rozwoju i pierwsze sukcesy. Przede wszystkim analizujemy wiedzę i predyspozycje przedsiębiorcze zespołu, a także stopień zaawansowania technologicznego danego rozwiązania. Staramy się być partnerem dla naszych startupów, wspierając je nie tylko kapitałowo, ale również merytorycznie. – mówi Łukasz Feldman, Prezes Zarządu Brave Seed Fund

-Wejście kapitałowe to wsparcie małych firm i start-upów, które daje im konkretną szansę na dynamiczny rozwój. Z tym instrumentem i silnym inwestorem firma otrzymuje znaczące finansowanie, branżowy know-how, praktyczną wiedzę nt. prowadzenia firmy, biznesowe kontakty, a także spory kapitał, dzięki którym innowacyjne pomysły stają się możliwe do realizacji. Wejście inwestora do spółki to nie tylko szansa na fundusze, ale również możliwość skonfrontowania pomysłu z doświadczonymi praktykami,  którzy podpowiedzą jak efektywnie rozpoznać potrzeby rynku, lepiej dopasować produkt do potrzeb odbiorców, a co za tym idzie – szansa na wzrost konkurencyjności. – mówi Piotr Stortz, ekspert ds. produktów kapitałowych w Banku Gospodarstwa Krajowego.

Dla pierwszych 50 chętnych uczestników webinaru przewidziano bezpłatne, indywidualne konsultacje z ekspertami inwestycyjnymi.

Na bezpłatny webinar można zapisać się pod linkiem.