Partner serwisu Visa dla biznesu

Pranie z odbiorem i dostawą do domu. Rusza polska aplikacja Washster

Fintek
Fintek
#Start up
Opublikowano: 19 lutego 2020, 12:56 Aktualizacja: 19 lutego 2020, 14:59

Na rynku debiutuje aplikacja mobilna Washster, pierwsze narzędzie pozwalające zlecić pranie w modelu door-to-door, czyli z odbiorem i dostawą pod wskazany adres. Z usług prania i prasowania na zamówienie można skorzystać przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Pranie z odbiorem i dostawą do domu. Rusza polska aplikacja Washster

Aplikację stworzył polski startup Washster, przy wsparciu firmy Efigence, specjalizującej się w projektowaniu i wdrażaniu dedykowanych rozwiązań dla bankowości cyfrowej. Współzałożycielami startupu są Łukasz Szmel (dyrektor zarządzający w spółce Artegence i CMO Washster) oraz Marek Lesiak (prezes zarządu spółki Efigence i CTO Washster).

Aplikacja Washster – pranie i prasowanie z dostawą do domu

Aplikacja Washter jest dostępna na systemy Android i iOS. Zamawianie usługi jest bardzo proste. Po uruchomieniu aplikacji podaje się adres oraz godzinę odbioru i zwrotu prania przez kuriera, a następnie wskazuje jeden z niemal 30 rodzajów ubrań, jakie mają być uprane (np. marynarka/żakiet, koszula, płaszcz, garnitur).

Czyste i wyprasowane ubrania dostarczane są we wskazane przez użytkownika miejsce w ciągu 48 godzin. Pranie można zamawiać zarówno na adres domowy, jak i firmowy. W tej chwili usługi Washstera są dostępne na terenie Warszawy, ale docelowo będzie można z nich korzystać we wszystkich większych miastach w kraju, w tym w Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi.

Startup Washster pracuje obecnie nad działaniami marketingowymi. Liczy, że do końca 2020 r., między innymi dzięki wsparciu kampanii prowadzonej w kanałach digital i BTL, liczba pobrań aplikacji sięgnie 10 tys., a miesięczna liczba zamówień przekroczy 500 – czytamy w komunikacie.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

pranie-z-odbiorem-i-dostawa-do-domu-rusza-polska-aplikacja-washster