W najnowszej promocji Credit Agricole przedstawiciele biznesu i sektora rolniczego mogą otrzymać od banku do 1 700 zł premii. Założenie rachunku za pomocą aplikacji CA24 Otwórz Konto Biznes umożliwia nowym klientom uzyskanie 200 zł premii. Aktywne korzystanie z usług i oferty banku to szansa na kolejne 1 500 zł.

Credit Agricole udostępnia promocje przy otwarciu konta

Co ważne, klienci nie poniosą kosztów za prowadzenie konta i przelewy Elixir przez 12 miesięcy od założenia rachunku. Udogodnienia czekają też na stałych klientów oraz tych, którzy zdecydują się na rozpoczęcie współpracy z bankiem w tradycyjny sposób. Wystarczy wyrażenie zgody na dołączenie do promocji – czytamy w komunikacie.

Aby otworzyć konto, wystarczy mieć smartfon, dowód osobisty i aktualne dane w bazach rejestrowych CEiDG lub GUS. Aplikacja CA24 jest dostępna w sklepach Google Play i App Store.

Najnowsza promocja Credit Agricole obejmuje zdalne otwarcie Konta Biznes za pomocą aplikacji, aktywne korzystanie z konta i karty, umowę kredytową oraz umowę na terminal płatniczy dla przedsiębiorców. Wszystko to pozwala uzyskać nawet do 1700 zł premii. Klienci, który posiadają już Konto Biznes w Credit Agricole lub zdecydują się na tradycyjną formę jego otwarcia w placówce mogą także skorzystać z promocji wyrażając m.in. zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych.

W aplikacji CA24 Otwórz Konto Biznes zastosowano biometrię, która weryfikuje unikalne cechy twarzy każdego człowieka, np. rozstaw czy wielkość oczu. Aplikację stworzono  we współpracy ze spółką Digital Gateways, która powstała w fabryce startupów The Heart i Mastercard w 2020 roku. Oferuje cyfrowy onboarding klientów odpowiedni do zintegrowania z dowolnym kanałem sprzedaży wymagającej weryfikacji klienta na podstawie dokumentu oraz zdalnego podpisania umowy.