– Pomimo, że w 2020 r. ilość nowo zakładanych firm spadła o 15%, to ciągle co miesiąc 22,5 tyś. Polaków decyduje się, żeby rozkręcić własny biznes. Ale to co ważne, w firmach podobnie jak wśród innych aktywności Polaków, wygrywają procesy zdalne. Obserwujemy sukcesywny wzrost rejestracji firm online w 2020 r. z 23% w styczniu do 57% w listopadzie – mówi Wojciech Widenka, Dyrektor Tribe Przedsiębiorcy w ING Banku Śląskim.

Załóż firmę z księgowością za 0 zł w ING

– W nowym roku dla tych, którzy założą firmę w aplikacji Moje ING, przygotowaliśmy specjalną ofertę księgowości za 0 zł do końca 2021 roku. Przypominamy, że z nami można proces rejestracji firmy wraz z otwarciem konta i księgowości przeprowadzić całkowicie zdalnie, nawet w telefonie – dodaje Wojciech Widenka.

ING Bank Śląski w nowej kampanii zachęca do wygodnego założenia firmy wraz z kontem i księgowością. Bank oferuje zdalny proces rejestracji działalności gospodarczej, w którym prosto i szybko można założyć firmę i konto oraz skorzystać z księgowości za jednym razem. Bank dodatkowo proponuje korzystanie z samodzielnej księgowość za 0 zł do końca 2021 roku – czytamy w komunikacie.

System ING Księgowość jest zintegrowany z bankowością Moje ING oraz kontem firmowym. Klienci mogą korzystać w nim z usługi fakturowania jak i uproszczonej księgowości. Aby założyć firmę z kontem i księgowością w ING Banku Śląskim wystarczy aplikacja Moje ING i zwykły smartfon.