Propozycja dla klientów Volkswagen Bank, prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze obejmuje:

  • możliwość przetestowania obsługi jednej faktury przez 30 dni za darmo
    oraz
  • skorzystania bezterminowo ze zniżki do 35% w zakresie oferty windykacji on-line Vindicat dla zarejestrowanych użytkowników przez cały okres współpracy.

Nowa oferta od Visy, Volkswagen Banku i Vindicat

– Zachowanie płynności finansowej jest sprawą bardzo istotną w prowadzeniu działalności gospodarczej i stanowi duże wyzwanie zwłaszcza obecnie. Z tego też względu Volkswagen Bank zdecydował się na wsparcie klientów firmowych i ułatwienie im prowadzenia windykacji należności. Wierzymy,  że ta wyjątkowa propozycja spotka się z zainteresowaniem klientów. Nieustannie rozwijamy ofertę Banku i niebawem będziemy mogli przedstawić nowe rozwiązania oraz dodatkowe usługi dla klientów biznesowych – mówi Daria Pawęda, Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta w Volkswagen Bank.

Oferta dotyczy usług z całego procesu obsługi niezapłaconej faktury: od monitoringu, windykacji polubownej po sądową i egzekucyjną. Lista usług zamieszczona jest pod poniższym linkiem. https://vindicat.pl/cennik/windykacja-online/

Volkswagen Bank oferuje klientom konto Plus Konto Biznes wraz z kartą debetową Visa Business, jak również atrakcyjne warunki korzystania z produktów powiązanych takich jak np. lokaty – czytamy w komunikacie.