Partner serwisu Visa dla biznesu

Przelewy24 wdrażają płatności Google Pay

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Google Pay
Opublikowano: 29 czerwca 2018, 10:06 Aktualizacja: 19 lutego 2019, 20:25

Operator Przelewy24 zakończył wdrożenie usługi Google Pay, umożliwiającej dokonywanie płatności internetowych jednym kliknięciem.

Przelewy24 wdrażają płatności Google Pay

Google Pay, to nowa forma płatności, która umożliwia użytkownikom zakup jednym kliknięciem, bez konieczności uzupełniania danych karty przy każdej płatności. Zakupy w sklepach internetowych i aplikacjach mobilnych zintegrowanych z serwisem Przelewy24 z użyciem nowej metody są dostępne w każdej przeglądarce internetowej czy na smartfonach z systemem operacyjnym Android lub iOS. Użytkownik będzie mógł użyć karty, dodanej do Google Pay albo zapisanej jako forma płatności w innych usługach Google (jak Google Play, YouTube czy Autouzupełnianie w Chrome).

Warto też przypomnieć o niedawnym wdrożeniu płatności za pośrednictwem Przelewy24 na serwisie Amazon.de. Amazon jest dostępny dla polskich klientów właśnie za pośrednictwem polskiej wersji strony Amazon.de.

Integracja Google Pay z Przelewy24

Do weryfikacji płatności służy wirtualny numer konta lub zaszyfrowanie karty, więc użytkownik nie udostępnia sprzedawcy swojego prywatnego numeru karty, zapewniając swoim prywatnym danym pełne bezpieczeństwo.

Dzięki integracji Google Pay z Przelewy24 użytkownicy serwisu mają dostęp do ponad 350 metod płatności. Nowa, wygodna metoda płatności Google Pay, która dzięki współpracy z Google została wdrożona przez operatora Przelewy24, umożliwi komfortowe i błyskawiczne zakupy jednym kliknięciem, bez zbędnego wpisywania danych i dodatkowych kodów.

Jest to szczególnie istotne z perspektywy klientów dokonujących zakupów na smartfonach i tabletach, a według raportu Omni-commerce “Kupuję wygodnie 2018” dziś już ponad połowa użytkowników urządzeń mobilnych korzysta z nich również w celach zakupowych.

Przelewy24/RT


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

przelewy24-wdraza-platnosci-google-pay