25 kwietnia 2019, 09:00:Kongres Profesjonalistów Public Relations - Bristol Tradition & Luxury Hotel, Mikołaja Kopernika 12, 35-069 Rzeszów

Problemy z logowaniem do GOmobile BGŻ BNP Paribas

Nie możesz się zalogować do GOmobile, czyli aplikacji BGŻ BNP Paribas? Spokojnie, nie tylko ty. Bank poinformował, że dla części użytkowników mogą dziś wystąpić trudności z logowaniem się do aplikacji bankowej.

Bank zapowiedział, że pracuje nad usunięciem awarii. BGŻ BNP Paribas to 7. największy bank w Polsce pod względem liczby klientów – ponad 2,7 mln. Z aplikacji GOmobile, którą uruchomiono w październiku 2017 roku, na koniec września korzystało 2018 roku 127 tysięcy osób.

Powiększ

BGŻ-BNP-Paribas
Źródło: BGŻ BNP Paribas

W listopadzie BGŻ BNP Paribas zapowiedział wiele nowości w swojej aplikacji m.in. wprowadzenie szybkich doładowań telefonu, możliwość zakupu blietów czy opłacenia za parkowanie. Z myślą o obcokrajowcach mieszkających w Polsce bank udostepnił apkę w wersji rosyjskiej i ukraińskiej.

Awarie w bankach to rzecz normalna. Niestety, zdarzają się ona coraz częściej – w 2018 roku było ich ponad 50. Klient w zasadzie nigdy nie zna dnia i godziny, dlatego dla własnego bezpieczeństwa warto się zabezpieczyć i… posiadać drugie konto w banku (lub trochę gotówki).

/LP