Partner serwisu Visa dla biznesu

Relacja wideo z FinTech Brunch #1

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
Opublikowano: 8 maja 2017, 14:44 Aktualizacja: 5 maja 2019, 19:37

To już prawie miesiąc. Prawie tyle czasu upłynęło od konferencji Fintech Brunch. W między czasie mogliście zapoznać się z naszą fotorelacją i prezentacjami, które prelegenci przedstawiali podczas swoich wystąpień. Teraz wreszcie przyszedł czas na relację wideo.

Konferencję otworzył redaktor naczelny Fintek.pl Łukasz Piechowiak. Porozmawialiśmy o firmach, które chcą się uważać za FinTechy, a tak naprawdę nimi nie są. W końcu „Fintek to nowy rock ‘n’ roll” i każdy chce się podpiąć pod ten trend. Czy korzystanie z rozwiązań FinTechowych czyni z danej firmy podmiot FinTech? Oto jest pytanie. Postanowiliśmy o tym podyskutować.

Fintech Brunch – przeżyjmy to jeszcze raz

Podczas Fintech Brunch wystąpili prelegenci z takich firm jak Nethone, Currency-One, Kapitalni.org, Przelewy24, czy European Fintech Forum. Z ich prezentacjami możecie zapoznać się tutaj.

Zachęcamy też do przejrzenia naszej fotorelacji.

Postawiliśmy na prezentowanie praktycznych rozwiązań i aktywny networking. I tym razem naprawdę nie były to puste frazesy. W kuluarach działo się bardzo dużo, a goście aktywnie ze sobą dyskutowali.

Tak wyglądała pierwsza edycja Fintech Brunch. Niebawem na stronie pojawią się zdjęcia z wydarzenia i już możemy zapowiedzieć, że myślimy o kolejnej odsłonie konferencji. Dziękujemy, że byliście z nami i cieszymy się z tak dużego zainteresowania.

Poniżej prezentujemy Fintech Brunch #1 w pigułce.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

realcja-wideo-fintech-brunch-1