30 maja 2017, 09:00:Sektor 3.0 - Shape your future - Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Kopernika 17, 00-359 Warszawa, Polska

Relacja wideo z FinTech Brunch #1

To już prawie miesiąc. Prawie tyle czasu upłynęło od konferencji Fintech Brunch. W między czasie mogliście zapoznać się z naszą fotorelacją i prezentacjami, które prelegenci przedstawiali podczas swoich wystąpień. Teraz wreszcie przyszedł czas na relację wideo.

Konferencję otworzył redaktor naczelny Fintek.pl Łukasz Piechowiak. Porozmawialiśmy o firmach, które chcą się uważać za FinTechy, a tak naprawdę nimi nie są. W końcu „Fintek to nowy rock ‘n’ roll” i każdy chce się podpiąć pod ten trend. Czy korzystanie z rozwiązań FinTechowych czyni z danej firmy podmiot FinTech? Oto jest pytanie. Postanowiliśmy o tym podyskutować.

Fintech Brunch – przeżyjmy to jeszcze raz

Podczas Fintech Brunch wystąpili prelegenci z takich firm jak Nethone, Currency-One, Kapitalni.org, Przelewy24, czy European Fintech Forum. Z ich prezentacjami możecie zapoznać się tutaj.

Zachęcamy też do przejrzenia naszej fotorelacji.

Postawiliśmy na prezentowanie praktycznych rozwiązań i aktywny networking. I tym razem naprawdę nie były to puste frazesy. W kuluarach działo się bardzo dużo, a goście aktywnie ze sobą dyskutowali.

Tak wyglądała pierwsza edycja Fintech Brunch. Niebawem na stronie pojawią się zdjęcia z wydarzenia i już możemy zapowiedzieć, że myślimy o kolejnej odsłonie konferencji. Dziękujemy, że byliście z nami i cieszymy się z tak dużego zainteresowania.

Poniżej prezentujemy Fintech Brunch #1 w pigułce.

Podziel się artykułem
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Aktualności

Start-upy

PayTel logo.
PayTel
PayTel jest spółką teleinformatyczną powstałą w 2003...
Polski Standard Płatności.
Polski Standard Płatności
Grupa tworzy nowy standard płatności dostępny dla wszystkich...
Cinkciarz.pl logo
Cinkciarz.pl
Cinkciarz.pl - jedna z najszybciej rozwijających się...
Kundi logo
Kundi
Kundi - wykorzystują podejście w stylu collaborative...
SkyCash logo
SkyCash
SkyCash - dzięki SkyCash nie trzeba już szukać parkometru...
Przelewy24 logo
Przelewy24
Przelewy24 - jeden z najpopularniejszych operatorów...