Revolut Junior to aplikacja zaprojektowana z myślą o najmłodszych użytkownikach w wieku od 7 do 17 lat. Do tej pory z usługi skorzystało ponad 270 tys. dzieci. W ramach Revolut Junior rodzice mogą uczyć swoje dzieci zarządzania finansami.

Od połowy lipca Revolut Junior jest dostępne dla wszystkich klientów w Polsce. W ramach płatnych planów w Revolut Junior znaleźć można rozszerzone funkcje do zadań domowych (Tasks) czy stałej wypłaty kieszonkowego (Weekly Allowances). Współdzielenie nadzoru zaprojektowano w taki sposób, by uwzględniało różne modele rodziny – dziadek, babcia, wujek czy dalsza rodzina mogą wesprzeć dziecko w nauce finansów poprzez aplikację Revolut Junior.

Revolut rozwija aplikację Junior

Do tej pory tylko jeden z rodziców miał dostęp do aplikacji dziecka, tzn. mógł nadzorować jego wydatki czy zarządzać zadaniami. Revolut już w lipcu informował, że planuje nad wdrożeniem funkcji umożliwiającej kontrolę dla obojga rodziców czy też nad uruchomieniem funkcji Junior Vaults, która pozwala na odkładanie kieszonkowego na konkretne cele.

W listopadzie aplikacja Revolut Junior miała swoją premierę w Australii. Revolut planuje udostępnić ją w najbliższej przyszłości także w Singapurze i Japonii.

/LP